понеділок, 18 березня 2013 р.

Вітаємо переможців!

16 березня в нашому місті відбулися відкриті змагання зі спортивного танцю «Кубок міста Кам'янки – 2013», організований Черкаською обласною Асоціацією спортивного танцю та відділом  у справах сімї, молоді та спорту районної державної адміністрації.
У змаганнях брали участь 206 осіб із 12 клубів спортивного танцю міст Черкаської, Кіровоградської та Вінницької областей.
Хлопчики нашого класу брали участь у цих нелегких змаганнях і вибороли призові місця.
Щекань Владислав був нагороджений дипломом та медаллю за зайняте 2 місце у віковій категорії Ювенали 1+2 «Е»
 та нагороджений дипломом за зайняте 4 місце у віковій категорії Ювенали 2 «N».
Несененко Антон нагороджений дипломом за зайняте 5 місце у віковій категорії Ювенали 2 «